Lajme
  para 12 mins

  Ndodhi para pak çastesh: Makina shpërthen në flakë në autostradën Tetovë – Shkup, tek ura e Zhelinës (FOTO)

  Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në rrugën Tetovë – Shkup, tek ura e…
  Lajme
  para 19 mins

  Italia shënon 7 viktima të reja nga koronavirusi

  Italia ka shënuar 7 të vdekur dhe 188 raste të reja me koronavirus gjatë 24…
  Lajme
  para 21 mins

  Gjest i rrallë i shqiptarit nga Velesi, e gjen kuletën dhe ia çon në shtëpi pronares maqedonase

  Feti Jakupi nga Buzallakova e Velesit është një këngëtar i njohur. Sot, ai ka bërë…
  Ballina
  para 30 mins

  Tetova do t’a ketë fjalën kryesore në fitoren e 15 korrikut

  Shkruan, Vullnet FERATI   Po numërohen ditët e fundit të regjimit njëzetvjeçar dhe sa më…
  Bota
  para 37 mins

  Pamje të rënda/ I riu vret të dashurën dhe më pas veten (FOTO)

  Një ngjarje tragjike me pasojë vdekjen e dy të rinjve, ka ndodhur në Turqi. Një…
  Kosovë
  para 42 mins

  Nesër mbahet video-takimi Hoti-Vuçiq

  Shërbimi Evropian i Veprimit të Jashtëm (EEAS), e ka publikuar agjendën e plotë të takimit…
  Ballina
  para 46 mins

  Zbulohet gjinia e fëmijës së Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës

  Ledri Vula festoi dje 34-vjetorin dhe mes urimeve të panumërta të shpërndara në rrjet, ai…
  Bota
  para 1 hour

  SHBA raporton afër 70 mijë raste të coronavirusit brenda një dite

  Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë raportuar së fundmi rreth 69 mijë raste brenda 24…
  Lajme
  para 2 hours

  Kamera speciale tregon se si maska mbron nga koronavirusi (VIDEO)

  Miti që një maskë prej cohe të thjeshtë nuk mund të mbrojë kundër koronavirusitm shpesh…
  Ballina
  para 2 hours

  Fjolla duket mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO)

  Këngëtarja Fjolla Morina është shfa.qur me disa imazhe ‘h ot’në Instagram. Këto imazhe janë profesionale…
   Lajme
   para 12 mins

   Ndodhi para pak çastesh: Makina shpërthen në flakë në autostradën Tetovë – Shkup, tek ura e Zhelinës (FOTO)

   Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në rrugën Tetovë – Shkup, tek ura e Zhelinës, me çrast një makinë…
   Lajme
   para 19 mins

   Italia shënon 7 viktima të reja nga koronavirusi

   Italia ka shënuar 7 të vdekur dhe 188 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Koronavirusi në…
   Lajme
   para 21 mins

   Gjest i rrallë i shqiptarit nga Velesi, e gjen kuletën dhe ia çon në shtëpi pronares maqedonase

   Feti Jakupi nga Buzallakova e Velesit është një këngëtar i njohur. Sot, ai ka bërë një gjest njerëzor. Fetiu ka…
   Ballina
   para 30 mins

   Tetova do t’a ketë fjalën kryesore në fitoren e 15 korrikut

   Shkruan, Vullnet FERATI   Po numërohen ditët e fundit të regjimit njëzetvjeçar dhe sa më shumë po afrohet 15 korriku,…
   Back to top button
   Close
   Close